رد کردن لینک ها

20 روش پیشرفته جستجوگرها برای بهبود رتبه بندی جستجوی شما (قسمت دوم)

در قسمت اول مقاله 20 روش پیشرفته جستجوگرها برای بهبود رتبه بندی جستجوی شما در مورد نکات مهم در سئو صحبت شد در ادامه نکات دیگری برای شما آورده شده :

6. محتوا-دوستانه RankBrain بنویسید

برای بهبود نتایج جستجو ، Google از الگوریتمی معروف به RankBrain استفاده می کند. هر زمان که یک جستجوی جستجو وجود دارد ، RankBrain سعی می کند آن را مانند یک انسان درک کند. این درخواست شما را به بردارهای کلمه تجزیه می کند. این کمک می کند تا نتایج مرتبط تر حاصل شود. جنبه منحصر به فرد در مورد این الگوریتم این است که فقط روی جستجوی فعلی شما متمرکز نمی شود. بر اساس آنچه برای اولین بار جستجو می کنید ، ممکن است نتایج برای جستجوی دوم تغییر یابد. برای بهبود رتبه بندی جستجوی خود ، باید محتوای خود را برای SEO RankBrain SEO بهینه کنید. استفاده از كلمات كليدي با دم متوسط ​​و تمركز بر رضايت بخشيدن به كاربران براي به دست آوردن هرچه بهتر كليك كردن ، براي موفقيت با تكنيك هاي SEO SEO RankBrain بسيار مهم است.

7. بر آنچه مخاطبان هدف شما می خواهند متمرکز شوید

مخاطب مورد نظر شما درمورد چه چیزی صحبت می کند؟ از کدام سیستم عامل ها بیشترین استفاده را دارند؟ چگونه می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید؟ اینها چند سؤالی است که باید در هنگام تدوین استراتژی سئو خود از خود بپرسید. هنگامی که شما تصور بهتری در مورد مشتریان خود می خواهید ، می توانید استراتژی های سئو خود را بر این اساس قالب بندی کنید. اگر آنها به دنبال انتخاب های غذایی بیشتری در محله خود هستند ، پست های وبلاگ بیشتری را در مورد آن بنویسید. اگر آنها در مورد یک محصول خاص صحبت می کنند ، چرا آن را در یک پست وبلاگ مرور نمی کنیم؟ درک کنید و سازگار شوید – این باید مانترا باشد. نظرات در مورد پست های خود را بخوانید و ببینید که کدام پست ها محبوب ترین می شوند. Quora ، Google Analytics و Kickstarter همچنین ممکن است خیلی خوب باشند که زودتر از این بازخورد کسب کنند.

8- سئو وب سایت خود را تجزیه و تحلیل کنید

بهترین راه برای بهبود استراتژی سئو خود ، تجزیه و تحلیل وب سایت خود است. مدتی طول بکشد تا نقاط درد خود را بفهمید و مناطقی را که نیاز به بهبود دارند شناسایی کنید تجزیه و تحلیل به موقع سئو از وب سایت شما می تواند به شما در پیش ماندن از رقبا کمک کند. یک حسابرسی SEO به شما بینش می دهد تا از وضعیت فعلی وب سایت خود استفاده کنید. این روش SEO ممکن است خیلی پیشرفته به نظر نرسد ، اما توسط بسیاری از وب سایت ها به راحتی مورد توجه قرار نمی گیرد. عناوین صفحه ، توضیحات ، نمرات اسپم و سرعت صفحه برخی از مواردی هستند که غالباً مورد غفلت واقع می شوند. حسابرسی سئو به شما کمک می کند تا عملکرد خود را ارزیابی کرده و اهداف را بر اساس آنچه برای وب سایت شما لازم است تعیین کنید.ابزارهای SEO مانند Ahrefs ، SEMrush و Pro Rank Tracker می توانند این روند را برای شما ساده کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آدرس اینترنتی خود را وارد کنید. این ابزارها گزارشهای مفصلی را درباره عملکرد وب سایت خود برای شما ارسال می کنند.

 9. از پیوندهای داخلی استفاده کنید

رسیدن کاربر به صفحه اصلی شما هدف نهایی شما نیست. شما می خواهید کاربران بیشتر وقت خود را در وب سایت خود صرف خواندن مقالات بیشتر کنند. یک راه آسان برای دستیابی به این هدف پیوند دادن مقالات خود به داخل است.اگر کلیه مطالب خود را به صورت داخلی پیوند دهید ، این امر باعث می شود وب سایت و ساختار محتوا شما سازمان یافته تر شود. این روش SEO تضمین می کند که عنکبوتهای وب Google به راحتی می توانند از طریق محتوای شما خزنده شوند. در کنار آن ، پست های قدیمی وبلاگ شما همچنین می توانند ترافیک بیشتری ایجاد کنند.


Notice: Undefined variable: consent in /var/www/vhosts/hashtook.com/httpdocs/wp-content/themes/boo/comments.php on line 54

به گفتگو بپیوندید