رد کردن لینک ها

20 روش پیشرفته جستجوگرها برای بهبود رتبه بندی جستجوی شما (قسمت سوم)

در قسمت دوم مقاله 20 روش پیشرفته جستجوگرها برای بهبود رتبه بندی جستجوی شما در مورد نکات مهم در سئو صحبت شد در ادامه نکات دیگری برای شما آورده شده :

10. پیوندهای شکسته را در ویکی پدیا پیدا کنید

ویکی پدیا میدان مین از فرصتهای بک لینک با کیفیت است که غالباً از آن غافل می شود. مقالات زیادی وجود دارد که در آن یک آمار یا یک واقعیت بدون استناد ذکر شده است. برخی حتی با صفحاتی که وجود ندارند پیوند دارند.می توانید از این مزیت استفاده کنید. سعی کنید در این زمینه مطالب ایجاد کنید تا بتوانید در مقاله های ویکی پدیا به آن پیوند دهید. اگر می توانید یک منبع اطلاعاتی معتبر باشید ، می توانید ترافیک را از ویکی پدیا هدایت کنید. علاوه بر این ، شما همچنین می توانید با استفاده از این تکنیک SEO بک گراندهایی با کیفیت بالا دریافت کنید. برای یافتن پیوندهای مرده در Google ، از سایت استفاده کنید: “عبارت کلید واژه” wikipedia.org “لینک مرده”.

11. مطالب خود را در رسانه های اجتماعی ارسال کنید

برای کسب اعتبار و ترافیک فقط به وب سایت خود اعتماد نکنید. شما همچنین باید یک حضور محکم در رسانه های اجتماعی ایجاد کنید. فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و پینترست گزینه های واضحی هستند. با این وجود ، برای ایجاد اقتدار و بهبود رتبه بندی جستجوی خود ، باید فراتر از این موارد جستجو کنید.Quora ، Slideshare و Medium بسترهای بسیار خوبی برای مخاطبان هستند که به دنبال محتوای با کیفیت هستند. در این سایتها ، می توانید دید و آگاهی مارک خود را بهبود بخشید. در عین حال ، این تکنیک سئو به شما در ساختن موارد زیر کمک می کند و منجر به تولید بیشتر می شود.

12. عناوین بهتر بنویسید

هدف شما در پس نوشتن پست های وبلاگ فقط برای درگیر شدن نیست ، بلکه رتبه خوبی است. یک راه برای این کار استفاده از کلمات کلیدی مناسب است تا موتورهای جستجو بتوانند پستهای شما را پیدا کنند. با این حال ، پر کردن عناوین شما با کلمات کلیدی ممکن است روباتیک به نظر برسد. این یک نبرد ثابت بین خلاقیت و رتبه بندی بهتر است.یک راه خوب برای پیدا کردن تعادل بین آنها این است که ابتدا نسخه های مختلف یک عنوان را بنویسید. با یک تیتر بسیار مستقیم رو به جلو شروع کنید. در مرحله بعد ، به چیزی بروید که ممکن است برنده کلیک شود. پس از آن یک نسخه سوم بنویسید که دو عنوان اول را با هم ترکیب می کند. سرانجام ، برای اینکه عنوان شما از نظر سئو بیشتر دوستانه باشد ، آن را دوباره اضافه کنید تا کلمات کلیدی مربوط را اضافه کنید. به این ترتیب ، شما به موتورهای جستجو و همچنین مخاطبان رسانه های اجتماعی متوسل می شوید. همیشه بررسی کنید که آیا عنوان شما به اندازه کافی جذاب است که خواننده بتواند روی آن کلیک کند. در حالی که کلمات کلیدی ممکن است دید به شما بدهد ، نمی توانید تعامل مخاطبان را به طور کامل نادیده بگیرید. برای نوشتن عناوین عالی برای پست های خود می توانید از آنالایزر عنوان توسط CoSchedule استفاده کنید.

13. از مطالب مناسب برای محتوای ویژوال استفاده کنید

وقتی موتورهای جستجو صفحات وب شما را خز می کنند ، آنها به راحتی نمی توانند تصاویر و فیلم ها را اسکن کنند. بنابراین شما باید مطمئن شوید که خزندگان می دانند محتوا چیست. برای این کار استفاده از برچسب های عنوان مناسب و برچسب های alt ضروری است. برچسب عنوان محتوای بصری را در صفحه وب خود تعریف می کند. از طرف دیگر ، متن alt درمورد ارتباط بصری با محتوای شما به موتور جستجو اطلاع می دهد. برای بهینه سازی محتوای تصویری خود ، باید کلمات کلیدی تمرکز را اضافه کنید. این باعث می شود این موضوع برای موتورهای جستجو اهمیت بیشتری پیدا کند.


Notice: Undefined variable: consent in /var/www/vhosts/hashtook.com/httpdocs/wp-content/themes/boo/comments.php on line 54

به گفتگو بپیوندید