رد کردن لینک ها

20 روش پیشرفته جستجوگرها برای بهبود رتبه بندی جستجوی شما (قسمت چهارم)

در قسمت سوم مقاله 20 روش پیشرفته جستجوگرها برای بهبود رتبه بندی جستجوی شما در مورد نکات مهم در سئو صحبت شد در ادامه نکات دیگری برای شما آورده شده :

14. از اینفوگرافیک های بیشتر استفاده کنید

اینفوگرافیک ها می توانند حتی به پیچیده ترین موضوعات کمک کنند. آنها بسیار بصری هستند ، بنابراین توجه بینندگان را به راحتی جلب می کنند و به شما کمک می کنند تا پیام خود را به راحتی فراگیر کنید. در یک نظرسنجی توسط Venngage ، 41.5٪ از بازاریابان گفتند که اینفوگرافیک و تصاویر بهترین پاسخ را دارند. نمودارها و تجسم داده ها نیز به اثبات رسیده است. 25.7٪ از بازاریابان ادعا كردند كه منجر به بالاترین مشاركت می شود.با محتوای اینفوگرافیک ، هیچ قوانین سختگیرانه ای نباید رعایت شود. می توانید آن را با متن و محتوای ویدیویی مخلوط کنید. اگر می خواهید با آن خلاقیت بیشتری داشته باشید ، حتی می توانید GIF درست کنید. بهترین بخش این است که می توانید از اینفوگرافیک ها در وب سایت خود و همچنین کانال های رسانه های اجتماعی مجدداً استفاده مجدد کنید.

15. پیدا کردن کلمات کلیدی

رقبای خود را برای رتبه بندی کنیدشما می توانید با شناسایی نقاط قوت و ضعف آنها ، نسبت به هموطنان خود یک مزیت رقابتی بدست آورید. یکی از راه های انجام این کار از طریق تحقیقات کلمات کلیدی است. بیشتر افراد فقط کلمات کلیدی مرتبط را برای وب سایت های خود پیدا می کنند. اما حقیقت این است که ، اثربخشی استراتژی سئو شما بستگی به کلمات کلیدی هدف شما دارد.نگه داشتن یک برگه بر روی کلمات کلیدی رقبای شما می تواند به شما بگوید که فرصت هایی برای رشد وجود دارد. نه تنها درک بهتری از استراتژی رقیب خود کسب می کنید بلکه می توانید از آنها یاد بگیرید. حتی می توانید ایده های جدیدی را برای کلمات کلیدی مختلف از آن دریافت کنید. یافتن کلمات کلیدی رتبه بندی شده رقبا آسان است. ابزارهایی مانند Google Keyword Planner ، SEMrush و Pro Rank Tracker می توانند به شما کمک کنند درک پانوراما از کلمات کلیدی رتبه رقبا را بدست آورید.

16. وب سایت خود را برای دستگاه های تلفن همراه بهینه کنید

هیچ راز نیست که دنیا از دسک تاپ و لپ تاپ به تلفن های هوشمند تغییر می کند. در سال 2018 ، 52.2 درصد از ترافیک وب سایت در سراسر جهان از طریق تلفن های هوشمند ایجاد شده است. با دنیای در حال تغییر ، وب سایت شما نیز باید تکامل یابد. برای توسل به کاربران تلفن همراه ، باید اطمینان حاصل کنید که وب سایت شما از طراحی موبایل برخوردار است. طراحی متناسب با تلفن همراه ، دسترسی به وب سایت شما را بر روی صفحه ای با هر اندازه ، آسان می کند. نیازی به بزرگنمایی یا بزرگنمایی نیست. راحتی کاربران فقط یکی از دلایلی است که وب سایت شما باید روی طراحی دوستانه موبایل تمرکز کند.بهینه سازی وب سایت شما برای دستگاه های تلفن همراه همچنین می تواند در رتبه بندی جستجوی شما تأثیر بگذارد. Google تشخیص می دهد که بیشتر کاربرانشان اکنون از طریق یک دستگاه تلفن همراه به وب سایت ها دسترسی پیدا می کنند. بنابراین ، آنها فهرست بندی اول موبایل را معرفی کردند.این بدان معنی است که Google اکنون از نسخه موبایل محتوای یک صفحه برای اهداف فهرست بندی و رتبه بندی استفاده می کند. هنگامی که طراحی دسکتاپ اصلی ترین تمرکز شما بود ، تکنیک قدیمی SEO را فراموش کنید. اکنون یکی از معیارهای Google برای ارزیابی یک وب سایت ، آمادگی آن برای نمایه سازی تلفن همراه اول است. این یک نشانه واضح است که گوگل می خواهد شما یک طراحی وب پاسخگو را انتخاب کنید و به مشتریان تلفن همراه خود اولویت دهید.

17. سرعت بارگذاری صفحه خود را بهبود بخشید

وقتی یک کاربر به وب سایت شما می رود ، بارگیری صفحات وب شما چقدر طول می کشد؟ این یک سؤال مهمی است که همه وب مسترها باید از خود بپرسند. اگر خیلی طولانی طول بکشد ، می تواند بازدید کنندگان بالقوه را از وب سایت شما دور کند. به طور کلی ، این یک تجربه کاربر بد را به شما می دهد.موتورهای جستجو نیز این را پرچم بزرگی قرمز می دانند. سرعت بارگیری صفحه معیار مهمی است که می تواند بی نهایت بی تأثیر بر سئو وب سایت شما باشد. از سال 2010 ، ما می دانیم که سرعت بارگذاری صفحه یک عامل مهم رتبه بندی برای جستجوهای دسک تاپ است. اما در سال 2018 ، آنها آن را به سطح عالی رساندند. در ژوئیه سال 2018 ، گوگل اعلام کرد که سرعت صفحه حتی برای جستجوی تلفن همراه یک عامل رتبه بندی است. براساس داده های منتشر شده توسط گوگل ، 53٪ کاربران در صورت لزوم بارگیری بیشتر از 3 ثانیه ، سایت موبایل را ترک نمی کنند. برای بهبود سرعت بارگذاری صفحه ، ابتدا باید عواملی که ممکن است کند شدن صفحات شما باشد را تحلیل کنید. آیا تصاویر شما برای صفحه بسیار سنگین است؟ آیا از موضوع اشتباه استفاده می کنید؟ آیا رسانه جاسازی شده خارجی بیش از حد دارید؟ هر یک از این عوامل می تواند مقصر کاهش سرعت بارگذاری صفحه شما باشد. برای به دست آوردن بینش بهتر ، ابتدا باید با تست سرعت صفحه خود با ابزار PageSpeed ​​Insights توسط Google آزمایش کنید. برای گزارش های شخصی شده ، ابزاری مانند Lighthouse و TestMySite می توانند کمک کنند.

18. محتوای خود را برای جستجوی صوتی بهینه کنید

به لطف محصولاتی مانند Amazon Echo و Google Home ، زندگی ما آسانتر می شود. دیگر ما ملزم نیستیم که فقط یک کار واحد را همزمان انجام دهیم. می توانید آشپزخانه خود را تمیز کرده و همزمان اینترنت را مرور کنید.اکنون دیگر نیازی به نگه داشتن صفحه برای جستجوی موارد در Google ندارید. در سال 2016 ، 20٪ از کل جستجوها در Google جستجوهای صوتی بوده است. انتظار می رود این تعداد با دسترسی بیشتر مردم به اینترنت در سراسر جهان افزایش یابد. طبق گزارشی از گارتنر ، 30 درصد مرور وب تا سال 2020 بدون صفحه نمایش انجام می شود. تغییر به سمت جستجویهای مبتنی بر صدا از قبل آغاز شده است. برای ماندن در صدر بازی خود ، باید متناسب با محتوای و تکنیک های سئو خود استفاده کنید. همه ما وقتی می نویسیم و صحبت می کنیم ، خودمان را متفاوت بیان می کنیم. برای جستجوهای مبتنی بر صدا ، محتوای شما باید متناسب با گفتار باشد. برای افزایش شانس خود در رتبه بندی در صدر جستجوها با نمایش داده های مبتنی بر صدا ، باید دوستانه با تلفن همراه باشید. به این دلیل است که بیشتر جستجوهای مبتنی بر صدا از طریق موبایل انجام می شود. علاوه بر این ، 70٪ درخواست ارسال شده به دستیار Google به یک زبان مکالمه بیان شده است. آنها بر روی کلمات کلیدی متمرکز نیستند. به طور معمول ، برای جستجوی مبتنی بر صدا ، از کلمات کلیدی طولانی تر استفاده می شود. به جای “پروازهای کرایه پاریس – لندن” ، افراد به احتمال زیاد برای جستجوهای مبتنی بر صدا ، “هزینه پرواز پاریس به لندن” را جستجو می کنند.بسیاری از نمایش داده های مبتنی بر صدا نیز در قالب سؤالات What / How / چرا / Where به وجود می آیند. بنابراین باید محتوای شما روی پاسخ دادن به این سؤالات متمرکز شود و برای کلمات کلیدی مکالمه بهینه شود.

 19. محتوای ویدئویی بیشتری ایجاد کنید

اگر محتوا پادشاه است، قطعاً محتوای ویدیو برای حکمرانی اینجاست. طبق نظرسنجی سیسکو ، تا سال 2021 میزان ترافیک ویدیو 82 درصد از کل ترافیک اینترنت مصرف کننده را تشکیل می دهد. محبوبیت محتوای ویدیو واقعاً تعجب آور نیست. به این دلیل که نرخ نگهداری بالاتر از محتوای متنی دارد. اما چگونه محتوای ویدیویی دقیقاً با تکنیک های پیشرفته SEO مرتبط است؟ Google اکنون ویدیوها را به عنوان بخشی از نتایج جستجوهای نمایش داده می کند. بیشتر اینها فیلم های چگونه هستند که می توانند مستقیماً در SERP مشاهده شوند. برای به دست آوردن بیشترین استفاده از استراتژی SEO خود ، مطمئن شوید که محتوای ویدیویی بیشتری تولید می کنید. اما این همه چیز نیست همچنین باید اطمینان حاصل کنید که از کلمات کلیدی مناسب در عناوین و توضیحات متا استفاده می کنید

20. ایجاد معماری خوب وب سایت

یکی از مهمترین تکنیک های مناسب برای به دست آوردن سئو SEO شما ، ایجاد یک معماری مناسب برای وب سایت است. بهتر است در روزهای ابتدایی ساختار وب سایت خود را شروع کنید. وقتی محتوای کمتری دارید ، ساختن یک سایت سازمان یافته مناسب برای سئو آسانتر است.معماری وب سایت به چند دلیل مهم است. در مرحله اول ، پیدا کردن مطالب مرتبط تر برای کاربران را آسان می کند. ثانیاً ، یک سلسله مراتب واضح در وب سایت شما ، خزیدن Google را آسان تر می کند. دسته بندی ها و زیر شاخه های تعریف شده به ربات ها کمک می کنند ساختار وب سایت شما را راحت تر درک کنند. همچنین این امکان را می دهد تا ببینید که چگونه صفحات شما مرتبط هستند و وب سایت شما در مورد آن چیست. این روش SEO برای وب سایت های تجارت الکترونیک بسیار مهم است. اگر معماری وب سایت شما خوب باشد ، کاربران شما پیدا کردن محصولات مختلف آسان تر خواهند شد. از موقعیت دکمه های مختلف گرفته تا ستون های فرعی و دسته ها ، همه چیز می تواند بر تغییر تجربه کاربر و نرخ تبدیل تأثیر بگذارد. SlideShop ، یک فروشگاه تجارت الکترونیک ، تنها با تغییر طرح خود توانست نرخ تعامل و افزودن به سبد خرید خود را افزایش دهد. آنها طرح آنها را تجزیه و تحلیل کردند و مناطقی را تعیین کردند که کاربران با آنها درگیر نبودند. با جایگزینی آنها با عناصر جدیدتر ، آنها می توانند تجربه کاربری بهتری را ارائه دهند.افکار نهاییهر وب مستر می خواهد رتبه بندی جستجوی خود را بهبود ببخشد و ترافیک بیشتری کسب کند. اما فقط تعداد کمی از تکنیک های مناسب SEO برای بهبود وب سایت های خود استفاده می کنند. با محبوب تر شدن جستجوی تلفن همراه ، باید وب سایت خود را برای آنها بهینه کنید. و شما باید همیشه از آخرین روندهای دنیای سئو پیروی کنید تا از رقابت خود جلو بروید. به نظر شما کدام یک از تکنیک های پیشرفته دیگر سئو در سال 2019 بهتر عمل خواهد کرد؟ لطفا نظرات خود را در بخش نظرات در زیر به اشتراک بگذارید.


Notice: Undefined variable: consent in /var/www/vhosts/hashtook.com/httpdocs/wp-content/themes/boo/comments.php on line 54

به گفتگو بپیوندید