رد کردن لینک ها

دلایل مهم برای طراحی وب سایت تجاری

دلایل مهم برای طراحی وب سایت تجاری

مشتریان شما انتظار آن را دارند.

اگر این تنها دلیل موجود بوده، به تنهایی کافی است. در مورد آن فکر کنید آیا به شغلی که وب سایت نداشته باشد اعتماد می کنید؟

اگر وب سایت شغلی ندارید ، ممکن است مشتریان با بهره گیری از شبکه های اجتماعی و موتورهای جستجوگر به راحتی با رقبای شما شروع به کار کنند.

داشتن وبسایت تجارت شما را اثبات می کند

نود درصد مصرف کنندگان ادعا می کنند که بررسی های آنلاین بر تصمیمات خرید آنها تأثیر می گذارد.

از آنجا که خریداران بالقوه در حال حاضر به صورت آنلاین به دنبال شما هستند ، سایت شما راهی عالی برای تحت تأثیر قرار دادن خریداران بالقوه است.

تاثیر بر افکار و درک مخاطبان از برند شما

درست است که شما نمی توانید آنچه را که دیگران در مورد شما می گویند در کانالهای رسانه های اجتماعی کنترل کنید ، اما می توانید با معرفی خود از طریق وب سایت تجاری ، بر ادراک عمومی تأثیر بگذارید.

یک وبلاگ شرکت به صاحبان مشاغل کمک می کند تا پیام ، هدف و استراتژی خود را در مقابل مخاطبان مورد نظر خود سریعتر از چاپ تبلیغات، بروشورها و نامه ها دریافت کنند.

بعلاوه ، نمادهای اجتماعی که به فیس بوک ، توییتر ، اینستاگرام و سایر سیستم عامل های شبکه پیوند دارند ، اشتراک گذاری مطالب شما را برای مخاطبان خود، آسان تر می کنند.

برند شما مثل بمب صدا میکند.

هنگامی که اقدام به ساخت وب سایت می کنید ، با هزینه های کمتر از ارسال بروشور به روش سنتی به جذب مشتری می‌پردازید.

دلایل مهم برای طراحی وب سایت تجاری

همه رقبای شما وب سایت شرکتی دارند.

مصرف کنندگان به طور معمول سفر خود را با تحقیق و توصیه های همسالان ،موتورهای جستجوگر و شبکه های اجتماعی آغاز می کنند. براساس این گزارش ، مطالعات نشان می دهد که یک بار مصرف کننده ایده ای راجع به آنچه مورد نیاز یا خواسته خود است ، شروع به تحقیق می کند و 72 درصد از آنها برای یافتن مطالب آموزشی ، بررسی ها و توصیفات آنلاین می روند. بنابراین اگر در رقابت خود پایدار نیستید ، به خریداران دلیل می دهید که از یک برند دیگر بخرند.

هرگز نشانه ” تعطیل” را دوباره قرار ندهید.

هیچ کس نمی خواهد شب کار کند ، اما بعضی ها دوست دارند در شب خرید کنند. داشتن یک وب سایت تجاری یا فروشگاه تجارت الکترونیکی بدان معنی است که می توانید تمام وقت محصولات را بفروشید نه فقط بین ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر.

فروشگاه اینترنتی می تواند به معنای افزایش چشمگیر در فروش باشد ، به ویژه هنگامی که شما در مشتری های دیگری که محدود به جغرافیا نیستید عامل هستید. حضور آنلاین شما همچنین از مبارزات بازاریابی ، خدمات مشتری ، ایجاد ارتباط با مشتری ، شناخت برند و تقریباً هر عنصر دیگر از درآمد پشتیبانی می کند.

ترکیب وب سایت خود با ابزارهای بازاریابی ، مانند بازاریابی از طریق ایمیل ، به شما کمک می کند تا به مشتریان جدید برسید و کسب و کار مکرر ایجاد کنید.

دلایل مهم برای طراحی وب سایت تجاری

در نتایج جستجوی Google ظاهر خواهید شد.

این را در نظر بگیرید: 81 درصد از مصرف کنندگان قبل از خرید ، تحقیقات آنلاین را انجام می دهند. این بدان معنی است که آنها به Google می روند و یک یا چند کلمه کلیدی را تایپ می کنند ، مانند “بهترین کفش های چرمی”

اگر وب سایت برای مشاغل خود ندارید ، شانس حضور در صفحه نتایج موتور جستجو صفر است. اما اگر سایتی دارید ، می توانید آن را برای موتورهای جستجو بهینه کنید ، از این طریق شانس حضور در صدر نتایج Google و افزایش دید بیشتر با مشتریان بالقوه را افزایش می دهید.

محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارید.

نه تنها می توانید محصولات خود را نمایش داده یا خدمات خود را با جزئیات با تصاویر زیبا ترسیم کنید ، بلکه می توانید آموزش های ویدئویی کوتاه یا دستورالعمل های PDF قابل بارگیری نیز ارائه دهید تا به مشتریان تردید دلیلی برای رفتن به جای دیگری برای خرید ندهید.

آیا برای راه اندازی وب سایت مشاغل خود به کمک نیاز دارید؟

اگر شما یک وب سایت برای تجارت خود ایجاد نکرده اید ، در اینجا 5 مرحله برای شروع کار وجود دارد.

  1. نام دامنه را انتخاب کنید و دامنه وب سایت جدید خود را ثبت کنید.
  2. ارائه دهنده هاستینگ را انتخاب کنید و برنامه میزبانی مناسب را برای سایت خود انتخاب کنید.
  3. یک وب سایت سازنده وب ایجاد کنید.
  4. 4. یک الگوی طراحی انتخاب کنید.

الگوهای مختلف زیادی وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. حتماً طرحی را انتخاب کنید که با برند شما مطابقت داشته باشد.

محتوای خود را ایجاد کنید

حداقل ، مطمئن شوید که یک صفحه وب ، صفحه درباره و یک صفحه تماس دارید.


Notice: Undefined variable: consent in /var/www/vhosts/hashtook.com/httpdocs/wp-content/themes/boo/comments.php on line 54

به گفتگو بپیوندید